Yukarı Git

Su Esaslı Soyulabilir Koruma Filmi/EASYPEEL EP7272

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Danışmanlık, Kontrolluk
Yüzey Koruyucu fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yüzey Koruyucu teklifinizi hemen alın!
ELKAY
Cumhuriyet Mah. İsmet İnönü Cad. No:35, 41420, Çayırova, Kocaeli, Türkiye
0262-7512187
0262-7512189
Kısa Tanım
EASYPEEL – EP7272 inşaat süresince, tamamlanmış yüzeyleri geçici olarak koruma altına almak amacıyla özel olarak tasarlanmış su bazlı soyulabilir bir koruma filmidir. Yüzeyleri ayak trafiği, alçı, boya, harç, sıva, kaynak, keski ve spiral çapakları ve inşaat tozu gibi zarar verici durumlara karşı korur. Çok yaygın olarak kullanılan yapışkan folyolar gibi kolayca yüzeyden ayrışmaz ve söküldüğünde herhangi bir yapışkan kalıntı bırakmaz.
Uygulama Alanları
Parlak veya honlanmış granit, mermer, limra, doğal taş ve kompoze taş, karo mozaik, seramik, ahşap parke veya laminant döşemelerinde, mutfak ve banyo tezgâhlarında,
Cam, çerçeve, alüminyum, paslanmak çelik, boyalı çelik, PVC ve geçirgen olmayan gözeneksiz diğer yüzeylerde de kullanılır.
İnşaat, mimari projeler, dekorasyon, renovasyon, mobilya, otomotiv, marin, savunma sanayi gibi geniş kullanım alanına sahiptir.
İç ve dış mekan kullanımına uygundur.
Teknik Özellikler
Görünüm: Sıvı
Yoğunluk: 1,00 ± 0,02 gr/cm³
Tip: Su bazlı
Kullanım miktarı: 5 -7 m²/kg
Zararlı solvent içermez
%100 UV koruması sağlar.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, GOST SEPRO Certificate, TSEK