Yukarı Git

Soyulabilir Koruyucu Film/EASYPEEL EP7272

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Satış Pazarlamacı
Yüzey Koruyucu fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yüzey Koruyucu teklifinizi hemen alın!
ELKAY
Cumhuriyet Mah. İsmet İnönü Cad. No:35, 41420, Çayırova, Kocaeli, Türkiye
0262-7512187
0262-7512189
Kısa Tanım
EASYPEEL inşaat süresince, tamamlanmış yüzeyleri geçici olarak koruma altına almak amacıyla özel olarak tasarlanmış su bazlı soyulabilir bir koruma filmidir. Yüzeyleri ayak trafiği, alçı, boya, harç, sıva, kaynak, keski ve spiral çapakları ve inşaat tozu gibi zarar verici durumlara karşı korur. Çok yaygın olarak kullanılan yapışkan folyolar gibi kolayca yüzeyden ayrışmaz ve söküldüğünde tüm tozları yok eder, herhangi bir yapışkan kalıntı bırakmaz, temizlik gerektirmez. Keçe ile uygulandığında üzerinde forklift dolaşımına imkan verir.
Uygulama Alanları
Parlak veya honlanmış granit, mermer, limra, doğal taş ve kompoze taş, karo mozaik, seramik, ahşap parke veya laminant döşemelerinde, mutfak ve banyo tezgâhlarında, ayrıca cam, çerçeve, alüminyum, PVC ve geçirgen olmayan gözeneksiz diğer yüzeylerde de kullanılır.
İnşaat, mimari projeler, dekorasyon, renovasyon, mobilya, otomotiv, marin, savunma sanayi gibi geniş kullanım alanına sahiptir.
Teknik Özellikler
%100 UV dayanımı
Tip: Su bazlı
Zehir veya solvent içermez
Kullanım miktarı: ~4-5 m²/kg
Ambalaj: 5 l, 15 l, 200 l
Raf ömrü: 1 yıl
pH: 9
Yoğunluk: 0,97 ± 0,02 gr/cm³
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008
Referanslar
Quasar