Yukarı Git

Derz Dolgu Malzemesi/StenSeal 2K

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Derz Dolgu - Mastikler fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Derz Dolgu - Mastikler teklifinizi hemen alın!
Stenkim Yapı Kimyasalları
Portakal Çiçeği Sok. Ansera İş Merk. No:17/126 Ayrancı, 06540, Çankaya, Ankara, Türkiye
0312-4422630
0312-4422615
Kısa Tanım
İki bileşenli, soğuk uygulamalı, kimyasal olarak sertleşen, düzgün yüzey veren, poliüretan esaslı, kömür katranı katkılı, elastomerik, aşınma direnci ve yapışma gücü yüksek, özellikle jet yakıtlarından, hidrolik sıvılardan ve yağlardan etkilenmeyen, ağır trafik koşullarına uygun, dinamik hareketlere dayanıklı bir malzemedir. Ultraviyole ışınlarına tamamen dirençlidir.
Uygulama Alanları
Özellikle hava alanlarındaki pistler, park alanları, terminal ve rampalar, kargo sahaları ve yollar için üretilmektedir. Bununla birlikte her türlü trafiğe maruz otoyollar, park yerleri, tali yollar, köprü bağlantıları, rampalar, stadyumlar, endüstriyel zeminler, kaldırımlar,akaryakıt istasyonları,petrokimya ve diğer endüstri tesislerindeki yol ve beton sahalar için çok uygun ve ekonomik bir derz dolgu malzemesidir. Açık sahalardaki her türlü yatay derzler için uygundur.
Teknik Özellikler
İki bileşenli, soğuk uygulamalı, elastomerik , poliüretan derz dolgu malzemesi.
Kalite Garanti Belgeleri
TS 5926 EN ISO 14188-2, ASTM D-1854, ASTM C-920, MIL SS-S 200E, BS 5212