Yukarı Git

Silikon Mastik/Forever White

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı
Hizmetler:
Proje
Derz Dolgu - Mastikler fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Derz Dolgu - Mastikler teklifinizi hemen alın!
Everbuild Türkiye Temsilcisi Dila Yapı
Çavuşoğlu Mah. Barbaros Hayrettin Paşa Cad. Müge Sok. No:6/A, 34873, Kartal, İstanbul, Türkiye
0216-4833602
0216-3905106
Kısa Tanım
Forever White, dünyanın lider antibakteriyel firması steritouch ile yapılan çalışmalar sonucu ortaya çıkan ve üretici firma tarafından 10 sene boyunca mantarlaşma, siyahlaşma ve küflenmeye karşı garanti edilmiş yüksek kalite antibakteriyel silikondur. Duşa kabinler ve zeminlerinde, ıslak hacimlerde,
evye, lavabo ve küvet etrafındaki su sızdırmazlık işleri için ideal, kalıcı, esnek ve yüksek kalitede bir silikon mastiktir. Ayrıca mutfak ve tesisat odaları, pencere ve kapı çerçeveleri etrafındaki sızdırmazlık işleri içinde idealdir.
Uygulama Alanları
Banyo, ıslak hacimler, buhar odaları ve hamamlar gibi yoğun su ve nem altındaki bölgeler; küvet etrafı, seramik derzleri, lavabo etrafı, duşa kabin çepeçevre derzleme, mutfak tezgahı derz işleri gibi güçlü antibakteriyel silikon ihtiyacının istendiği yerlerde kullanımı uygundur.
Teknik Özellikler
Steritouch antibakteriyel katkı içeren Forever White silikon, çok yoğun nem ve su alan bölgelerde mantarlaşma ve siyahlaşmaya karşı üretici firma tarafından 10 yıl boyunca garanti altına alınmıştır. Forever White sürekli olarak fleksibıl ve sızdırmazlık malzemesi olarak hizmet etmeye devam eder.
Kalite Garanti Belgeleri
CE