Yukarı Git

Genleştirilmiş Perlit

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Danışmanlık
Yalıtım Sıvası fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yalıtım Sıvası teklifinizi hemen alın!
Persan Çatı - Cephe - Yalıtım Sistemleri
Organize Sanayi Bölgesi 18.Cad. No:1, 24068, Erzincan, Türkiye
0446-2511060
0446-2511062
Facebook
Kısa Tanım
Persan genleştirilmiş perlit; yalıtım betonları şeklinde, gevşek dolgu ısı yalıtımları şeklinde, yalıtım sıvaları şeklinde kullanılmaktadır. Perlit harcı ile yapılan iç sıvaların yapılarda sağladığı ısı geçirme katsayısı normal sıvalı binalara göre %50 daha düşüktür. Perlitin bu özelliği yapının projelendirilmesine göre yıllık yakıt masrafının %60'ı kadar ekonomi sağlayabilir. Yanmaz bir üründür. Genleştirilmiş perlit kullanılan yapı malzemeleriyle inşa edilen yapılarda ekstra bir yalıtım malzemesine ihtiyaç duyulmaz.
Uygulama Alanları
Persan sıvalarda, yalıtım betonunda, hafif agregalı yapı elemanlarında, ısı ve ses yalıtıcı gevşek dolgu maddesi olarak, yüzey döşemelerde ısı ve ses yalıtıcı olarak, çimento ve alçı dışındaki bağlayıcılarla yapılan özel amaçlı perlit betonlarında kullanılmaktadır. Yalnız inşaat sektöründe değil, tarım ve sanayi sektöründe de sıklıkla kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Kuru perlit dolgusunun 24°C’deki ısı iletkenlik hesap değeri, kuru birim hacim ağırlığına bağlı olarak 32 kg/m³ birim hacim ağırlığında 0.03 W/mk’dan 180 kg/m³ birim hacim ağırlığında 0.055 W/mK kadar farklılık göstermektedir. Suda çözünmediğinden, kimyasal maddelerle birlikte onları etkilemeden kullanılabilmektedir. Anorganik bir yapıya sahip olduğundan yanmaz özelliktedir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008