Yukarı Git

Epoksi Esaslı Kaplama ve Onarım Malzemesi/StenCare 2EP311

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Danışmanlık
Tamir Harcı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Tamir Harcı teklifinizi hemen alın!
Stenkim Yapı Kimyasalları
Portakal Çiçeği Sok. Ansera İş Merk. No:17/126 Ayrancı, 06540, Çankaya, Ankara, Türkiye
0312-4422630
0312-4422615
Kısa Tanım
Ağır hizmet tipi, solvent ihtiva etmeyen, akıtılarak uygulanabilen, epoksi esaslı kaplama ve onarım malzemesidir. Yüksek yapışma ve aşınma direnci ile kimyasal etkilere dayanım özelliklerine sahiptir. Zayıf organik ve inorganik asit ve alkalilere; yağ, yakıt ve antifirizlere ve birçok kimyasala karşı dayanıklıdır.
Uygulama Alanları
Eski beton yüzeylerin, kırık ano ve derz kenarlarının ve benzeri yerlerin onarımında, rijid montaj işlerinde ve filiz ekiminde kullanılır. İç ve dış mekanlarda, yüksek esnekliğe ihtiyaç duyulmayan her türlü tamirat için uygundur. Beton, metal, ahşap ve benzeri malzemelere çok iyi yapışarak, kalıcı ve sağlam bir tamir sağlar.
Teknik Özellikler
Epoksi esaslıdır. Ters, dikey ve eğimli tamiratlar için tasarlanmıştır. Mekanik dayanımı ve esnekliği yüksektir. Ağır koşullara dayanıklıdır. Betonla %100 uyumludur. Hızlı kür alır, trafiği aksatmaz. Uzun ömürlü ve uygulaması kolay bir malzemedir.
Kalite Garanti Belgeleri
ASTM C881/C881 M Standardının Grade 3, Tip I, IV VE Sınıf B VE Sınıf C Gereklerini Sağlar.