Yukarı Git

Polimer Modifiyeli Bitüm Esaslı Su Yalıtım Malzemesi/ARDEX BU-2K

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İthalatçı
Su Yalıtım Harcı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Su Yalıtım Harcı teklifinizi hemen alın!
ARDEX Yapı Malzemeleri Ltd. Şti.
İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi 11.Yol C1 Parsel, 34956, Tuzla, İstanbul, Türkiye
0216-3940114
0216-3940377
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Yapılarda su yalıtım amacıyla kullanılan polimer modifiyeli Bitüm esaslı ve hidrolik bağlayıcılı reaktif toz ile birlikte çift bileşenli, esnek yalıtım malzemesidir.
Uygulama Alanları
Yapılarda iç ve dış mekanlarda, yatay ve düşey yüzeyler de, zeminden kaynaklanan neme, sürekli olmayan su basıncına karşı temel ve döşemelerde su yalıtımı için kullanılır. Zemin suyunun basınç durumuna göre en az az iki kat olmak şartı ile çeşitli kalınlıklarda file donatılı veya donatısız uygulanır.
Temel ve temel perdelerinde, balkon ve bahçe teraslarda, otopark ve altında kapalı yaşam mahalli olmayan mekanların duvarlarında ve döşemelerinde, yapıların iç ıslak mekanlarında, beton, mineral ve çimento esaslı sıvalar şaplar, tuğla vb. yapı elemanları üzerine uygulanır.
Teknik Özellikler
Katı madde oranı: % 68
Kuru madde yoğunluğu: 1,37 kg/lt ± 0.02
Karışım yoğunluğu: 1,25 kg/lt ± 0.02
Kuruma sonrası hacim kaybı: Yaklaşık %16 ( ? %50)
Malzeme ihtiyacı (ıslak) 1 mm/m²: Yaklaşık 1,50 kg/m² (1 mm kuru kalınlık için yakl. 1,25 mm ıslak kalınlık uygulanmalıdır)
Renk: Kahverengi/Siyah
Kıvam: Macunsu