Yukarı Git

Fiberglas (Cam Yünü) Pencere ve Kapılar/Ultrex®

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Fiberglas Pencere fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Fiberglas Pencere teklifinizi hemen alın!
İlkay Dış Tic.
Keyap Cad. No:11 Y.Dudullu , 34775, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-5402100
0216-5401067
Facebook
Kısa Tanım
Integrity® pencere ve kapılar pultre cam yününden elde edilen, en üstün sağlamlık ve dayanıklılıkta, dünyada benzeri olmayan – sanat eseri - Ultrex® ile üretillir. Dünyanın en büyük ve en deneyimli üreticisi Marvin elemanlarının yaratıcılığı ve sanatkarlığını, Ultrex®’in güzelliği, sağlam ve bakım gerektirmeyen dayanıklılığı ile buluşturan pencere ve kapılar üretir.
Uygulama Alanları
Yeni konut, villa, site inşaatları, residanslar, oteller, tatil köyleri, tüm tadilat ve restorasyon uygulamaları, yenilemeler, yeni iş merkezleri, ticari binalar, gökdelenler, ticari binaların tadilatları, restorasyonu, pencere ve kapı yenilemeleri
Teknik Özellikler
Integrity üstün sağlamlık ve ömürler boyu süren dayanımı kompozit cam yünü ile kendi patentli yüksek teknolojisi ve akrilik son kat ile elde edilen Ultrex pencere ve kapılar, dünyada hiç bir cam yünü pencerenin sunamayacağı ve hatta PVC pencerenin ulaşamayacağı dayanıklılkta ve kalitede üretilmektedir.
Kalite Garanti Belgeleri
WDMA, NFRC, AAMA