Yukarı Git

Ferforje Pencere Modelleri

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, İthalatçı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Taahhüt
Ferforje Pencere Korkuluğu fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Ferforje Pencere Korkuluğu teklifinizi hemen alın!
Fatih Profil A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım Turan Bahadır Cad. No:15, 20065, Honaz, Denizli, Türkiye
0258-2691664
0258-2691141
Facebook
Twitter
Instagram
Kısa Tanım
Soğuk demirin ısıtılması ile dövme ve şekillendirme kalıplarında; el ve makine işçiliğiyle, demir estetik form verilerek standart ferforje demir parçalar üretilmektedir. Bu modeller kaynak ile birleştirilerek veya bilgisayar ortamında gelen teknik çizimler doğrultusunda montaja hazır paneller oluşturularak iç/dış mekanlar için estetik ve şık merdiven korkulukları oluşturulur.
Uygulama Alanları
Konut, işyeri, AVM, belediye, otel ve çevre düzenlemelerindeki tüm ebatlardaki pencerelerde korkuluk veya “Fransız balkon” şeklinde kullanılabilir.
Teknik Özellikler
St.37 yumuşaklığında, 6 -24 mm tüm kare ve yuvarlak malzemeler ile 6x12 mm ile 60x10 mm aralığında lama ve silme malzemeler ve 1-12 mm aralığında tüm sac ürünlere desen ve form verilerek, malzemeler estetik ve dayanım kazanmaktadır. Kaynak ile montaj kolaylığı yanısıra tünel kumlama yapılarak malzeme ömrü uzatılmaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001