Yukarı Git

Yalıtımlı Çift Cam Arası Jaluzi

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Çift Cam Arası Perde Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çift Cam Arası Perde Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Jaluzi Cam Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Esenkent Mah. Nato Yolu Cad. Vildan Sok. No:175 Y.Dudullu, 34776, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-5260787
0216-5260786
Kısa Tanım
Jaluzinin iki cam arasında yer alıyor olması, herhangi bir fiziksel müdahaleyi engeller. Aynı zamanda jaluzi şeritlerinin tozlanmasını, kirlenmesini ve hava şartlarından etkilenmesini engeller.Bu sayede temizlik ve bakım gerektirmez.
Uygulama Alanları
Otel, hastane, ofis, okul, konut
Teknik Özellikler
Yalıtımlı çift cam arası jaluzi sistemlerinin hepsi, tüm doğrama türlerine ve markalarına olduğu gibi, cephe sistemlerine de sorunsuzca uygulanabilir.
Yalıtımlı çift cam arasında kullanılan jaluzi şeritlerinin, dünya üzerindeki en büyük ve en kaliteli üreticisi “Hunter Douglas” (Hollanda) firmasıdır. “Hunter Douglas”, Türkiye’de bu alandaki partneri olarak “Jaluzicam”ı tercih etmiştir. “Hunter Douglas” markalı jaluzi şeritleri Türkiye’de yalnızca “Jaluzicam” tarafından kullanılmaktadır.
Hiç bir sistemde, camın üzerinde herhangi bir delik açılmamaktadır.
Tüm ürünlerde iki camın arasına argon gazı doldurulmaktadır. Argon gazı, hem ısı yalıtımının artmasını hem de uygulanan sistemin sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
TPE, ISO 9001:2008