Yukarı Git

Yalıtımlı Çift Cam Arası Düet Perde

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Çift Cam Arası Perde Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çift Cam Arası Perde Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Jaluzi Cam Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Esenkent Mah. Nato Yolu Cad. Vildan Sok. No:175 Y.Dudullu, 34776, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-5260787
0216-5260786
Kısa Tanım
Yepyeni bir sistem ile yalıtımlı çift cam arasına yerleştirilen düet perde, karartma (black-out) özelliği ile yüksek seviyede günışığı kontrolü sağlamaktadır.

Yere paralel camlar da dahil olmak üzere, her açıdaki camda çalışabilen bu yeni ürün, kış bahçeleri ve çatı camları için ideal çözüm olmaktadır.
Uygulama Alanları
Kış bahçeleri, otel, hastane, ofis, okul, konut
Teknik Özellikler
Düet perdenin iki camın arasında yer alıyor olması, herhangi bir fiziksel müdahaleyi engeller.Aynı zamanda düet perdenin tozlanmasını, kirlenmesini ve hava şartlarından etkilenmesini engeller.Bu sayede temizlik ve bakım gerektirmez.

Yalıtımlı çift cam arası düet perde sistemlerinin hepsi tüm doğrama türlerine ve markalarına olduğu gibi, cephe sistemlerine de sorunsuzca uygulanabilir.

Hiç bir sistemde, camın üzerinde herhangi bir delik açılmamaktadır.

Tüm ürünlerde iki camın arasına argon gazı doldurulmaktadır.Argon gazı, hem ısı yalıtımının artmasını hem de uygulanan sistemin sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
TPE, ISO 9001:2008