Yukarı Git

Giyotin Pencere/Panora-View

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Alüminyum Pencere fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Alüminyum Pencere teklifinizi hemen alın!
Libart Proje ve Uygulama A.Ş.
Mermerciler Sitesi 2.Cad. No:8/1 Beylikdüzü, 34900, Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye
0212-8790265
0212-8763567
Kısa Tanım
Panora-View giyotin pencere sistemleri; motorlu dikey çalışan, üst-üste kayarak açılan, ısıcamlı pencere sistemidir. Hareket sistemi uzun yıllar sorun çıkarmayan ve güvenli mil sisteminden oluşur. 4.5 m genişliğe kadar kayıtsız 2, 3 veya 4 çerçeveden oluşup, 4 m yüksekliğe kadar uygulanabilirler. Pencere olarak kullanıldığında, 1. çerceve cam korkuluk görevi görür. Tüm sistemlerde 32 mm kadar temperli ve lamine ısıcam kullanılır. Minimalistik çerçeve sayesinde sahip olduğunuz manzara asla kesintiye uğramaz. Libart sistemleri Uluslararası Yapı Standartlarına (IBC) göre tasarlanır ve üretilir, bu sayede yıl boyu ve yıllarca kullanılabilen güvenli ve sağlam yapılar inşa edilir.
Uygulama Alanları
Restoran ve kafeler, otel ve ticari işletmeler, konut projeleri ve endüstriyel tesisler
Teknik Özellikler
Müşterinin ihtiyacına göre farklı boyutlarda üretilebilir, sistem standart olarak ısı camlı üretilir. Tüm sistemler, tamamen elektrostatik toz boyalı 6063-T6 alüminyum profilden ve paslanmaz çelik bağlantı parçalarından oluşur. Hareket mekanizmaları sonsuz dişli milden oluşur. Profiller istenilen RAL rengine boyanabilir. Rüzgâr yüklerine göre statik hesapları yapılmıştır. Otomatik hareketli sistemlerdir.
Kalite Garanti Belgeleri
CE (Cam, Alüminyum Profil ve Bağlantı Elemanları), IBC, Bağımsız Statik ve Mühendislik Hesaplamaları (Quantum Engineering, WA-USA)