Yukarı Git

Isı Yalıtımlı Kaldır&Sür Sistemi/S700 Supreme

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje
Alüminyum Pencere fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Alüminyum Pencere teklifinizi hemen alın!
Alumil S.A.
Sayrayıcedid Mah. Halk Sok. No:27 Golden Plaza A/1 Blok, Kozyatağı, İstanbul, Türkiye
0216-3024182
0216-3024173
Kısa Tanım
Cam yükü fazla olan kanatlar için yeni geliştirilen yalıtımlı kaldır&sür serisi (kanat ağırlığı: 400 kg).Bu sistem, geniş açıklıklar ve cam ağırlığı fazla olan kanatlar için dizayn edilmiştir.
Uygulama Alanları
Otel, ev, villa, yazlık ev, ofis binaları, bankalar, resmi kurum binaları vb.
Teknik Özellikler
Kasa ve kanat profilleri özel olarak takviye edilmiştir. Kanat genişliği 70 mm, kasa yüksekliği 50 mm'dir. PA 6.6. Polyamid yalıtım köprüsü ile yalıtım sağlanmıştır. Yalıtım köprüsü genişliği kanatta 24/19 mm, kasada 38 mm'dir. Bir sürme serisi için son derece yüksek yalıtım katsayısı U=2.8 (W/m2K). Konstrüksiyonda alüminyum profilin daha az görünmesini sağlamak amacıyla orta kısımda özel ince bir kenet profili kullanılmaktadır.(47 mm) özel tasarlanan ve çok az bir yüksekliğe sahip olan eşik profili ile konstrüksiyona içeriden ve dışarıdan giriş-çıkışlarda maksimum kolaylık sağlanmıştır. Böylece yürüme özürlü kullanıcılar da düşünülmüştür. Bu sistemde 46 mm kalınlığa kadar ısı cam uygulanabilir.
Kalite Garanti Belgeleri
IFT Rosenheim, AAMA, ISO 9001, QUALICOAT, RAL