Yukarı Git

Camlı Yangın Kapısı, Yangına Dayanımlı Cam Kapı

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Taahhüt
Yangın Kapısı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yangın Kapısı teklifinizi hemen alın!
PENTEK
Galvano Teknik Sanayi Sitesi G Blok No:3 İkitelli OSB, 34430, Başakşehir, İstanbul, Türkiye
0212-5498892
0212-5498896
Facebook
Twitter
Instagram
Kısa Tanım
Yangına dayanımlı özel camlar ve çelik profiller kullanılarak üretilen camlı yangın kapıları ve bölme duvarları; güvenli, şeffaf geçişler ile mimaride yeni olanaklar tanır. Mekansal bütünlüğü mümkün kılar. Kaçış koridorları ve yangın merdivenlerini günlük kullanıma uygun hale getirir.
Camlı yangın kapıları, proje yangın senaryosuna göre tasarlanır, istenilen ölçülerde üretilir. Her tür otomasyon ve kontrollü geçiş sistem ihtiyacına cevap veren donanımlarla birlikte sunulur.
Uygulama Alanları
Hastaneler, havaalanları, iş ve kültür merkezleri, oteller, alışveriş merkezleri, kamu binaları, fabrikalar, konutlar, eğitim kurumları, öğrenci yurtları, data merkezleri
Teknik Özellikler
E/EW/EI sınıflarında üretilen kapılar 30, 60, 90, 120 dk yangın koruması sağlar. EN 1634-1, BS 476 standartlarına göre yangına dayanıklı cam ve çelik doğrama birlikte test edilerek sertifikalandırılmıştır. Sistemde kullanılan tüm donanımlar yangın dayanım sertifikalıdır. Yenilikçi çinko-magnezyum daldırma kaplama teknolojisi ile yüksek korozyon direnci sağlar.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, OHSAS 180001, FPC, CE
Ürün Seri No
CYK