Yukarı Git

Yangına Dayanıklı Çelik Kapı/Proget

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Dağıtıcı
Hizmetler:
Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Yangın Kapısı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yangın Kapısı teklifinizi hemen alın!
İkon Yapı
29 Ekim Mah. 9215 Sok. No:6 , Torbalı, İzmir, Türkiye
0232-8539800
0232-8539510
Kısa Tanım
Tek veya çift kanatlı olarak üretilen Proget yangın kapıları; yangın kompartımanlarını oluşturan, yangın duvarlarının üzerinde veya ayırım noktalarındaki geçişlerde kullanılan kapılardır. Hem standart, hem de geniş bir aralıkta özel ölçülere göre üretilebilen Proget model yangın kapıları, yangın kapısı kullanmak zorunda olduğunuz, değişken ölçülü özel mekânlarda optimum çözümü sunmaktadır.
Uygulama Alanları
Kalın pervazlı ve özel ölçülerde yangın kapısı kullanılması gereken tüm geçişlerde kullanılır.
Teknik Özellikler
EN normlarına göre test edilmiş ve ilgili yangın dayanım süresi için sertifikalandırılmıştır. Her kapının üzerinde, kapının yangın dayanım sınıfını, üretim tarihini ve seri numarası ile ilgili test raporu bilgilerini barındıran ve uluslararası geçerliliği olan, sertifika plakası bulunmaktadır. Kapılar, kolay birleştirilebilir ayrık kasa parçaları ve kanatlar şeklinde, demonte elemanlar halinde üretilmekte ve açılım yönleri sipariş aşamasında sağ veya sol olarak bildirilmektedir. Standart köşe kasalıdır ve ayarlanabilir tam kasalı olarak da üretilebilmektedir.