Yukarı Git

Camlı Yangına Dayanıklı Alüminyum Doğrama/FP 67

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık, Uygulama
Yangın Kapısı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yangın Kapısı teklifinizi hemen alın!
Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yakuplu Mah. Hürriyet Bulvarı No:6/8, 34524, Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye
0212-2242020
0212-2242040
Kısa Tanım
İnsanoğlunun karşılaşabileceği tehlikeler arasında yer alan yangın, önceden düşünülmüş yapısal tedbirlerin yokluğu halinde onarılması güç hasarlar bırakmakta ve ölüm ile sonuçlanacak durumlara sebebiyet vermektedir. Çuhadaroğlu FP 67 Yangına Dayanıklı Alüminyum Doğramalar yangın esnasında oluşacak zararları en aza indirgemek üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Sistem, 30, 60 veya 90 dakika boyunca yangının yayılma alanını en az seviyede tutmakta ve insanların güvenli bölgelere geçmesine olanak tanımaktadır.
Duman ve ısı, yangında zarar veren iki temel unsurdur ve FP 67 bu unsurlara maruz kalmasına izin vermez. Yangın alanında, belirtilen sürelerde kapının durağan, bütün ve ısıya karşı yalıtkan olması ve bu özelliklerin uluslararası standartlara göre yapılacak testlerle ispatlanmış olması gerekmektedir. Çuhadaroğlu FP 67 yangına dayanıklı doğrama sistemleri, Hollanda ve Fransa’da bulunan uluslararası akredite laboratuvarlar tarafından yapılan testlerden başarıyla geçmiştir. Bu bağlamda ürünler için Çuhadaroğlu tarafından verilen sertifika ve garantiler uluslararası anlamda kabul görmektedir.
Uygulama Alanları
İş merkezleri, oteller, havaalanları, alışveriş merkezleri, hastaneler, kamu binaları, konutlar
Teknik Özellikler
Sistem, 30, 60 veya 90 dakika boyunca yangının yayılma alanını en az seviyede tutar ve insanların güvenli bölgelere geçmesine olanak tanımaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
Qualanod, Qualicoat