Yukarı Git

Sürme Kapı Sistemi/Hi-Finity

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, İhracatçı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık
Sürme - Yana Kayar Kapılar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Sürme - Yana Kayar Kapılar teklifinizi hemen alın!
Reynaers Aluminium
Flatofis İstanbul Defterdar Mah. Otakçılar Cad. No: 78 2. Kat D Blok No:101-102, 34050, Eyüp, İstanbul, Türkiye
0212-4656032
0212-4656037
Facebook
Twitter
Linked-in
Kısa Tanım
Hi-Finity Sürme Sistemi'nin ultra ince tasarımı hafif, şık ve zarif bir görünüm ile büyük şeffaf yüzeyler oluşturur. Bu tamamen şeffaf ve erişilebilir sürme kapı, kesintisiz şekilde evin iç kısmını dışarıya uzatır. Minimal görsel yan hatlara rağmen, sistemin yüksek mukavemeti Hi-Finity’nin 500 kilograma varan büyük camları taşımasına imkan tanır. Bununla birlikte yüksek enerji performansı ve minimalist görünümün birleşimi, bu ürünü düşük enerji tüketimli modern mimarlık için en iyi çözüm kılar.
Uygulama Alanları
Ticari binalar ve konutlar, oteller, rezidanslar, alışveriş merkezleri, havaalanları, kamusal alanlar, eğitim ve sağlık binaları gibi birçok yapıda gerek estetik gerek fonksiyonel ihtiyaçların karşılanmasında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Hi-Fiinity Sistemi özel ve tamamen gizli motoru sayesinde bir düğme ile otomatik olarak açılıp kapanabilir. Sistem aynı zamanda ev otomasyon sistemine entegre edilebilir. Yüksek performanslı motor 350 kg’a kadar kapasitesi ile kullanım sırasında optimum kolaylığı garanti eden güvenilir bir çözümdür. Alüminyum profiller duvarların içine entegre edilerek cam yüzeyler zeminden tavana kadar uzanır ve böylece iç ve dış mekan minimal bir şekilde birleştirilir.
Kalite Garanti Belgeleri
Reynaers System 10 Yıl Garanti, ISO 9001:2008, Qualicoat, Qualanod, Minergie Modul