Yukarı Git

Otomatik Kayar Kapı Sistemleri (Fotoselli Kapı)

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Sürme - Yana Kayar Kapılar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Sürme - Yana Kayar Kapılar teklifinizi hemen alın!
Monador Otomatik Kapı Sistemleri
Mecidiyeköy Mah. Güvenevler Sok. No:12/A, 34387, Mecidiyeköy, İstanbul, Türkiye
0212-2169818
0212-2139479
Kısa Tanım
Otomatik kayar kapı sistemlerinin (fotoselli kapı sistemleri) beşiği olarak bilinen İsviçre'de, 1961 senesinde kurulan otomatik kapı üreticisi Gilgen bugün otomatik kayar kapı sektörünün en önemli firmaları arasında sayılmaktadır. Monador A.Ş., Gilgen otomatik kapı ürünlerinin temsilciliğini 1988 senesinden itibaren başarıyla gerçekleştirmekte ve bir süredir lisanslı çalışmalarla üretim parkurunda önemli sorumluluklar da üstlenmektedir. Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan, Irak ve Türki Cumhuriyetler
Uygulama Alanları
Hastaneler, alışveriş merkezleri ve marketler başta olmak üzere oteller, iş merkezleri ve hava limanlarına kadar yoğun insan trafiğine maruz kalan her binada oldukça geniş bir kullanım alanı mevcuttur.
Teknik Özellikler
Fotoselli otomatik kayar kapılar, panikte açılır break-out otomatik kayar kapılardan, dar alanlarda ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik kullanılan teleskopik otomatik kayar kapılar ve akordeon düzenekte kayar katlanır otomatik kapılara kadar ve hastanelerde kullanılan hermetik otomatik kayar kapılara kadar çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
CE, ISO 9001, TÜV, EN16005