Yukarı Git

Kaldırmalı Sürme Kapı Sistemi/İnfinity

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Dağıtıcı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Sürme - Yana Kayar Kapılar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Sürme - Yana Kayar Kapılar teklifinizi hemen alın!
Hatüpen Pencere Sistemleri A.Ş.
1354.Cad. 1421 Sok. No:2 Ostim, 06370, Yenimahalle, Ankara, Türkiye
0312-3858850
0312-3858855
Facebook
Twitter
Youtube
Linked-in
Instagram
Pinterest
Google+
Kısa Tanım
İnfinity kaldırmalı sürme kapı sistemi; rüzgar yükünün, atalet ihtiyacının fazla olduğu geniş açıklıklara cevap verebilecek özel büküm destek saclarına sahip, 12 m’ye kadar olan açıklıkları 4 kanat seçeneği ile kapatma imkanı sağlayan, yalıtım değerleri basit sürme sistemlerine göre çok daha iyi olan, ahşap görünümlü kaplama çeşitleri ile de geniş renk yelpazesi bulunan özel bir sistemdir.
Uygulama Alanları
Sistem maks. 300 cm genişliğinde ve 300 kg ağırlığında bir kanadı çok rahat bir biçimde hareket ettirebileceğinden ötürü, tüm geniş ve yüksek açıklıklar için yalıtımdan ve manzaradan ödün vermeden kullanım kolaylığı, konfor, güvenlik ve ferahlığı biraraya getiren ideal bir çözümdür.
Teknik Özellikler
Kanat profili 70 mm genişliğinde 4 odacıklı ve 42 mm’ lik cam kullanımına izin verecek yapıdadır. Kasa profili ise 170 mm genişliğinde ve 7 odacıklıdır. Profillerin et kalınlığı A sınıfıdır. Alüminyum eşik profili poliamid ısı köprülü olup, aynı zamanda PVC eşik kapama profili de bulunmaktadır. Bu sayede, iyi ısı yalıtımı elde edilmektedir. Kasa ve eşik profili arasındaki süngerler yalıtım açısından avantaj sağlamaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2000, TSE