Yukarı Git

Sabit ve Kayar Kapı Sistemleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Uygulama, Montaj, Taahhüt
Sürme - Yana Kayar Kapılar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Sürme - Yana Kayar Kapılar teklifinizi hemen alın!
Barta Yapı Ürünleri İnş. San. ve Tic. A.Ş.
Çobançeşme Cad. No:44 Nishistanbul A Blok Kat:14/71, 34196, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye
0212-6036830
0212-6036834
Kısa Tanım
Modern ve estetik çizgileriyle çağın dinamiklerine ayak uyduran Bartadoor farklı sistemleri ile ofis ve yaşam alanlarında sıradanın dışına çıkma fırsatı veriyor. Sabit alüminyum kasalı kapılar, daha ince çizgileriyle, alışagelmiş geniş pervazlı kasalara yenilikçi bir çözüm getiriyor. Kayar kapı sistemleri ise mekanlarda alan tasarrufu ile hacimlerin en verimli şekilde kullanılmasını sağlıyor. Alüminyum, cam ve ahşap kombinasyonları ile oluşturulan yeni nesil kapı kasa ve kanat tasarımları sabit ve kayar sistemlerde,bütünün birer parçası olarak bir tasarım çizgisinde buluşuyor.
Uygulama Alanları
Otel, balo salonları, toplantı salonları, üniversiteler, restoran, bankalar, okullar, evler kısaca yaşam alanların olduğu her yer
Teknik Özellikler
Kapı kasaları ve çerçeveleri, AI Mg Si 0.5 alaşımdan ekstrüde edilen alüminyum profillerden üretilmektedir.Kanatlar farklı mekanizmalar kullanılarak birbirinden bağımsız veya senkronize şekilde çalıştırılmaktadır. Profillerdeki eloksal kalınlığı 18-22 mikron aralığında yapılmaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, CE