Yukarı Git

Otomatik Kapı Sistemleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Otomatik Kapı Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Otomatik Kapı Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Monador Otomatik Kapı Sistemleri
Mecidiyeköy Mah. Güvenevler Sok. No:12/A, 34387, Mecidiyeköy, İstanbul, Türkiye
0212-2169818
0212-2139479
Kısa Tanım
Otomatik kayar kapı sistemlerinin (fotoselli kapı sistemleri) beşiği olarak bilinen İsviçre'de, 1961 senesinde kurulan otomatik kapı üreticisi Gilgen bugün otomatik kayar kapı sektörünün en önemli firmaları arasında sayılmaktadır. Monador A.Ş., Gilgen otomatik kapı ürünlerinin temsilciliğini 1988 senesinden itibaren başarıyla gerçekleştirmekte ve bir süredir lisanslı çalışmalarla üretim parkurunda önemli sorumluluklar da üstlenmektedir. Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan, Irak ve Türki Cumhuriyetler
Uygulama Alanları
Hastaneler, alışveriş merkezleri ve marketler başta olmak üzere oteller, iş merkezleri ve havalimanlarına kadar yoğun insan trafiğine maruz kalan her binada oldukça geniş bir kullanım alanı mevcuttur.
Teknik Özellikler
Fotoselli otomatik kayar kapılar, 90° otomatik kapı açma mekanizmaları ve panikte açılır break-out otomatik kayar kapılardan, dar alanlarda ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kullanılan teleskopik otomatik kayar kapılar ve akordeon düzenekte kayar katlanır otomatik kapılara kadar, çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
CE, ISO 9001, TÜV, EN16005