Yukarı Git

Otomatik Kayar Kapılar/01 Serisi

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Otomatik Kapı Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Otomatik Kapı Sistemleri teklifinizi hemen alın!
dormakaba Kapı ve Güvenlik Sistemleri
Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad.No:59/3, 34396, Sarıyer, İstanbul, Türkiye
0212-3320000
0212-3320001
Kısa Tanım
DORMA’nın güvenilir, uzun ömürlü ve üstün performanslı ürün geliştirme stratejisi ile tarafınıza sunulan 01 Serisi Mekanizmalar otomatik kayar kapı sistemlerinde yeni bir sayfa açıyor. 1000 kg ağırlığındaki kanatlarınızın bile kolaylıkla taşınabildiği yeni nesil zincirli mekanizmalar standart boyutların üzerindeki kapılarınız için mükemmel bir çözüm. Bu göz alıcı otomatik kayar kapı mekanizması ile projenize uygun ölçülerde standart profilli kapılarınızın yanı sıra tamamen cam, teleskopik, kanatları kırılabilen (break-out), kurşun dolgulu, ağır endüstriyel veya kurşungeçirmez kapılar da tasarlayabilirsiniz. 01 serisi çok yoğun ve ağır kullanımları destekleyen üstün performanslı çok özel motoru ile diğerlerinden ayrılmaktadır.
Uygulama Alanları
Alışveriş merkezi, havaalanları, süpermarketler, hastaneler, oteller, kamu binaları, endüstri yapıları, stadyumlar gibi çok çeşitli kullanım alanlarında yüksek ve etkileyici geçişler sağlar.
Teknik Özellikler
Zincirli mekanizma sayesinde uzun ömürlü ve güçlü performans garantisi
300-1000 kg taşıma kapasitesi
Programlama seçenekleri
Profilli, profilsiz veya ahşap olmak üzere tek kanatlı ve çift kanatlı teleskopik, kanatları kırılabilir versiyonları ile otomatik kayar kapı
Kalite Garanti Belgeleri
Dayanıklılık testi ve NATA onaylı 1.000.000 kez açılım testi