Yukarı Git

Kapı Altı Giyotin ve Fitilleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İthalatçı
Kapı Yardımcı Elemanları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kapı Yardımcı Elemanları teklifinizi hemen alın!
Häfele Mobilya ve İnşaat Donanımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Dudullu OSB. 1. Cad. No:10, 34776, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-5285900
0216-5285930
Facebook
Twitter
Etiketler: kapı fitili
Kısa Tanım
Daire içerisinde kapı kapandığı zaman kanat ile zemin arasındaki boşluğu kapatan kapı altı giyotinleri ses, ısı ve duman yalıtımını sağlayan kullanışlı bir üründür. Kapı altı fitilleri ise kapı kapandığında bir eşik profili ile birleşir ve bu sayede sıkışarak hava boşluğunu kapatmaktadırlar.
Uygulama Alanları
Hastane, konut, iş merkezleri, vb. alanlarda ahşap ve metal kapılarda kullanılır. Kapı fitilleri, seçilen fitil tipine bağlı olarak ya kasada açılan fitil yuvası içerisine yerleştirilir ya da ayrı bir profile oturtularak monte edilir. Ayrıca farklı uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için kendinden yapışkanlı fitiller, yangın fitilleri ve kayar kapı fitilleri gibi değişik tipte fitilleri kullanmak mümkündür.
Teknik Özellikler
Ses, ısı ve duman yalıtımını sağlar. Uygulaması kolaydır. Farklı genişliklerdeki tek veya çift kanatlı, kayar ve cam kapılara da uygulanabilir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, ISO 14001