Yukarı Git

Ultra Esnek Yeni Nesil Laminat Dekoratif Yüzey Kaplaması

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Kapı Kasaları - Pervazlar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kapı Kasaları - Pervazlar teklifinizi hemen alın!
Berk Laminat Limited
Kağıthane Cad. Ak Apt. No:19/A, 34403, Kağıthane, İstanbul , Türkiye
0212-2954755
0212-2954759
Kısa Tanım
Dünyanın en ince laminatı ve yeni teknoloji ile üretilen yeni nesil laminattır. Bu yeni yapı dünyanın en esnek laminatını yaratmıştır, bu sayede laminat kapılar takım olarak (kasa kanat pervaz) aynı renk ve desenler ile üretilebilmektedir. İç mekan kapıları, süpürgelikler, mutfak ve banyo dolap kapakları için ideal bir yüzey kaplamasıdır. İnce yapıda ve mobilya sektöründe çok farklı ürünlerin yüzey kaplaması olarak kullanılır. Yeni tip flat laminasyon preslerde ve hızlı üretim yapan profil makinalarında kullanılan bir laminat olduğu için çok miktarlı kapı, süpürgelik ve mutfak projelerinde zaman kazandıran ve miktarlı üretim yapmaya imkan veren bir üründür. Çizilme darbe solma dirençleri üstündür. Kuru sıcak, asit, toz ve kir tutmama, kolay temizlenebilme özellikleri geleneksel laminatlardan farksızdır.
Uygulama Alanları
Otel oda kapısı, otel oda mobilyası, kasa, pervaz, kanat ve süpürgeliklerinde, hastanelerde oda kapısı ve sabit mobilyalarında, konutlarda oda kapısı, şaft kapağı, posta kutusu, asansör kabinlerinde, mutfak banyo dolap kapaklarında ofis masası ve dolaplarında, mağaza dekorasyonlarında, ince yapı ve mobilya sektöründe çok farklı ürünlerin yüzey kaplaması olarak kullanılır
Teknik Özellikler
La-con laminatlar üretimde kullanılan yeni nesil reçineler ve yeni teknolojisi sebebiyle geleneksel laminatlardan farklıdır. Ultra esnek laminatlar kullanılan makina tipine bağlı
olarak 0,10 mm, 0,15 mm, 0,20 mm, 0,25 mm, 0,30 mm kalınlıklarda ve çok zengin renk, desen koleksiyonu ile birlikte sunulmaktadır. PVC, akrilik, lake ve cilalı yüzeylere göre çizilme, aşınma, solma dirençleri çok yüksektir. Microfilex, Slimsoft, Microtrim, Microslim, Lignoslim, Lignoflex çeşitleri vardır. Ürünün amacı çok miktarlı işleri hızla üretebilmektir.
Ürün modelleri:
Microflex: Kasa, kanat, pervaz, süpürgelik, profiller ve dolap kapakları için
Slimsoft: Kasa, kanat, pervaz, süpürgelik, profiller, kapı göbeği ve çelik kapı yüzeyleri için
Microtrim: 3 boyutlu desen ve renk çeşitleri ile
Microslim: Çarpma bantı, süpürgelik, kapı(Tk), dolap kapakları
Lignoslim: Sabit ve hareketli mobilyada her yüzey için
Kalite Garanti Belgeleri
FSC, UNI 9427, UNI ISO 4892, UNI 9428, EN717-2, UNI 9194
Referanslar
5. Levent /Torunlar
Mall of İstanbul
Axis Avm
Emlak Konut Projeleri