Yukarı Git

PBA K-LOCK Cam Kapı Tutamakları ve Özel Tasarım Cam Kapı Kolları

Marka
Pba
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Kapı Aksesuarları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kapı Aksesuarları teklifinizi hemen alın!
Berk Laminat Limited
Kağıthane Cad. Ak Apt. No:19/A, 34403, Kağıthane, İstanbul , Türkiye
0212-2954755
0212-2954759
Kısa Tanım
8 ve 13 mm arası lamine cam, ahşap, laminat veya sandwich panellere monte edilebilen 316 L paslanmaz çelikten üretilen statik detaylar ve estetik hatlar sunan kapı tutamakları ve özel tasarım kapı kollarıdır. Kapı tutamağı üzerinde bulunan gizli anahtarlı kilit sistemine sahip, tutamak boyu ve paslanmaz profil çapı isteğe göre üretilebilen (Çap; 25-30-35 mm) 316 L paslanmaz çelik cam kapı tutamakları, özel cam kilitleri ve ahşap, laminat, cam, sandviç panellerde kullanılabilen kapı kolları
Eğilmeden kilitlenebilen cam kapı kolları ve ahşap / laminat kapı tutamakları
Uygulama Alanları
Ofis, konut, ofis, hastane, alış-veriş merkezleri, hava limanları, şehiriçi metro-otobüs istasyonları, banka şubeleri, oteller, yat-tekne-gemi dekorasyonları, mağazalar, iş merkezlerindeki cam, ahşap, laminat kapılar
Teknik Özellikler
Kullanılan çelik “Ostenitli paslanmaz çelik AISI 316 L olup korozyona karşı çok iyi bir mukavemet sağlayan ve ürünler üzerine uygulanan tuz püskürtme testleri ile onaylanmış, yüksek kalitesi garanti edilmiş çeliktir.
Kol ve kilit mekanizmaları yangın gecikmeli ürün sertifikalarına sahiptir.
AISI 316 L paslanmaz çelik ürünler; Deniz ve tuzlu su ortamında 256 yıl, yarı endüstriyel ortamlarda 525 yıl, kırsal alanlarda 1200 yıl korozyona ve noktasal paslanmaya karşı en yüksek kalite standardına sahiptir.
Kalite Garanti Belgeleri
DIN 18 273 (MPA/BS) UNİ EN 1670, UNİ İSO 9227