Yukarı Git

PBA Cu+ Bakır Kapı Kolları ve Bakır Kapı Tutamakları

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Kapı Aksesuarları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kapı Aksesuarları teklifinizi hemen alın!
Berk Laminat Ahşap San. ve Tic. Ltd. Şti.
Kağıthane Cad. Ak Apt. No:19/A, Kağıthane, İstanbul , Türkiye
0212-2954755
0212-2954759
Kısa Tanım
8 mm ve 100 mm arası ahşap - laminat - cam kapılara monte edilebilen ‘’Antimicrobial Cu+’’ bakırdan üretilen, kullanıldıkça yumuşak kahverengi tonlar ve yeşilin renk yelpazesini sunan kapı kolları ve kapı tutamakları. Ürünler PVD koruyucu ile kaplandığından oksitlenmez.
Uygulama Alanları
Mağaza dekorasyonları, ofis kapıları, konut kapıları, hastaneler, alışveriş merkezleri, havalimanları, şehiriçi metro-otobüs istasyonlarında, yat-tekne-gemi dekorasyonları
Teknik Özellikler
Antimikrobik bakır (CU+) / Bakır alaşımından üretilen ürünler antibakteriyel özellikleri laboratuvar testlerinde onaylanmış ve klinik deneylerle kanıtlanmıştır. Bakır; klinik ortamlarda bakteriyel bulaşmayı devamlı olarak azaltır ve bu mükemmel özelliklerini çok uzun süre muhafaza eder.
Ürünler PVD koruyucu ile kaplandığından oksitlenmez.
Dış yüzeyi zamanla kahverenginin yumuşak tonları ile değişse de, enfeksiyona ve atmosferik etkenlere karşı gücünü sonsuza kadar devam ettirir.
Kalite Garanti Belgeleri
DIN 18 273 (MPA/BS) UNİ EN 1670, UNİ İSO 9227