Yukarı Git

Döner Kapı Sistemleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Döner Kapı Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Döner Kapı Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Monador Otomatik Kapı Sistemleri
Mecidiyeköy Mah. Güvenevler Sok. No:12/A, 34387, Mecidiyeköy, İstanbul, Türkiye
0212-2169818
0212-2139479
Kısa Tanım
1873 senesinde Amsterdam'da bir marangozhane olarak kurulan Boon Edam, ilk döner kapı sistemi üretiminin üzerinden 100 yılı aşkın bir zaman geçmiştir. Dünyanın ilk otomatik döner kapı üreticisi olan ve günümüzde 700 üzerinde çalışanı ile uluslararası 40 üzerinde ülkede temsil edilen, sektörünün lider üreticisi konumundadır. Türkiye'de ilk uygulaması 1989 senesinde yapıldı ve Monador A.Ş. tarafından 1990 yılından bu güne Boon Edam'ı resmen temsil etmektedir. Türkiye,
Azerbaycan, Gürcistan, Irak ve Türki Cumhuriyetler
Uygulama Alanları
Otomatik veya manuel döner kapı sistemleri oteller, iş merkezleri ve yoğun ziyarete maruz kalan her binada öncelikli kapı tercihidir. Binanın cephe yalıtımında cephenin zayıf karnı olarak nitelendirilen girişlerinde, sürekli açık, aynı zamanda sürekli kapalı olması özelliği sayesinde havanın doğrudan akışını %100 engelleyerek, bina girişlerinde kullanımı en çok fayda sağlayan kapı türüdür.
Teknik Özellikler
2, 3 veya 4 adet döner kanatlı, ihtiyaca göre panikte katlanabilme özelliği ve Avrupa standartlarında talep edilen en yüksek güvenlik standartlarıyla üretilen Boon Edam döner kapıları gereksinimler doğrultusunda 1600 mm’den 7400 mm’ye kadar çok geniş bir ölçü aralığında ve eloksallı, elektrostatik boyalı alüminyumdan paslanmaz ve ahşap kaplamalara kadar çok farklı görünümlerde seçim olanakları sunabilmektedir.
Kalite Garanti Belgeleri
CE, ISO 9001, TÜV, EN16005