Yukarı Git

Pencere ve Kapı Sistemi/CS 86

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, İhracatçı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık
Alüminyum Kapı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Alüminyum Kapı teklifinizi hemen alın!
Reynaers Aluminium
Flatofis İstanbul Defterdar Mah. Otakçılar Cad. No: 78 2. Kat D Blok No:101-102, 34050, Eyüp, İstanbul, Türkiye
0212-4656032
0212-4656037
Facebook
Twitter
Linked-in
Kısa Tanım
CS 86-HI kapı ve pencereler için yüksek seviyede yalıtıma sahip bir sistem olup güvenlik ve dayanıklılık konusundaki en zorlu gereksinimleri karşılamaktadır. Sistemin benzersiz yalıtım konsepti, üstün dayanım, yüksek su ve hava geçirimsizliği sağlamanın yanında üçlü cam uygulamalarına olanak sağlar.
Uygulama Alanları
Ticari binalar ve konutlar, oteller, rezidanslar, alışveriş merkezleri, havaalanları, kamusal alanlar, eğitim ve sağlık binaları gibi birçok yapıda gerek estetik gerek fonksiyonel ihtiyaçların karşılanmasında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Sistemin HI+ versiyonunun ısı geçirgenlik değeri (Uf) 1,0 W/m²K’e kadar iner ve bu sayede en iyi enerji verimliliğine sahip sistemlerden biridir. CS 86, İsviçre Minergie® ve Minergie-P® bileşen etiketlerine sahiptir. Güvenlik açısından CS 86, en üst seviyede güvenlik sunmak adına hırsızlık dayanım sınıfları sınıf 2 ve 3 ile uyumludur.
Kalite Garanti Belgeleri
Reynaers System 10 Yıl Garanti, ISO 9001:2008, Qualicoat, Qualanod, Minergie Modul