Yukarı Git

Kapı ve Pencere Sistemi/Slim Line 38

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, İhracatçı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık
Alüminyum Kapı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Alüminyum Kapı teklifinizi hemen alın!
Reynaers Aluminium
Flatofis İstanbul Defterdar Mah. Otakçılar Cad. No: 78 2. Kat D Blok No:101-102, 34050, Eyüp, İstanbul, Türkiye
0212-4656032
0212-4656037
Facebook
Twitter
Linked-in
Kısa Tanım
Slim Line 38, benzersiz bir tasarımla birlikte zarafet ve konforu birleştiren içe ve dışa açılım sağlayan kapı ve pencere sistemidir. Bu özel ince çelik görünüme sahip sistem, modern mimarinin gereksinimlerini karşılarken aynı zamanda renovasyon projeleri için orijinal tasarıma sadık kalarak termal olarak geliştirilmiş çözümler sunar.
Uygulama Alanları
Ticari binalar ve konutlar, oteller, rezidanslar, alışveriş merkezleri, havaalanları, kamusal alanlar, eğitim ve sağlık binaları gibi birçok yapıda gerek estetik gerek fonksiyonel ihtiyaçların karşılanmasında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Slim Line 38 Sistemi, 3 farklı minimalist tasarıma sahiptir. Bunlar; klasik, kübik ve ferro seçenekleridir. Bu seçeneklerin hepsi binanın mimari gereklilikleri ile mükemmel şekilde eşleşir. Pencere ve kapılarda ultra ince görünümden ödün verilmeden ikili ve üçlü cam kullanılabilir. Üstün yalıtım özellikleri ile birlikte sistem, dayanıklı malzeme, temiz tasarım ve mimari zorluklar ile talep arasındaki mükemmel bir uyum sağlar.
Kalite Garanti Belgeleri
Reynaers System 10 Yıl Garanti, ISO 9001:2008, Qualicoat, Qualanod