Yukarı Git

Alüminyum Kasalı Kapılar

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Alüminyum Kapı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Alüminyum Kapı teklifinizi hemen alın!
Mood Dekorasyon İnş. San. ve Tic. A.Ş.
Merkez Mah. Birahane Sok. No:14-14A-16, 34381, Şişli, İstanbul , Türkiye
0212-3438600
0212-2462350
Facebook
Twitter
Instagram
Kısa Tanım
Çeşitli model ve özelliklerdeki teleskopik alüminyum kasa seçenekleri ile birlikte cam, doğal ahşap, laminat, deri kaplama ve lake boyalı kanat kombinasyonlarının oluşturduğu dekoratif, dayanıklı, uzun ömürlü, ses geçirmez ve hijyenik olma özelliklerine sahip kapı sistemleridir.
Uygulama Alanları
Sağlık kurumları, iş merkezleri, ofisler, toplantı ve kongre salonları, eğitim kurumları, otel ve dinlenme tesisleri, kültür merkezleri, bankalar, alışveriş ve eğlence merkezleri, konut projeleri
Teknik Özellikler
Kapı kasaları ve kanat çerçeveleri, AL Mg Si 0,5 alaşımdan ekstrüde edilen alüminyum profillerden üretilmektedir. Kasalar teleskobik özellikte olup; 2,5 cm’ye kadar duvar kalınlık farklarını tolere edebilmektedir. Kasa ve pervazlarda taşıyıcı et kalınlığı 2 mm.’dir. Her kapıda 3 adet gizli alüminyum menteşe kullanılmaktadır. Kumaş lamineli, opak, transparan, renkli, ayna lamine ve temperli cam kanat seçenekleri üretilmektedir. Duvar birleşimleri ve kanadın kasaya oturduğu bölgelerde darbe ve sesi izole eden airbag fitiller kullanılmaktadır. Kanat çerçevesi kapı kapalıyken karşıdan bakıldığında görülmemektedir. Tüm kasa ve kanat profillerinin 45º köşe birleşimlerinde özel çektirme aparatları kullanılarak hatasız bir birleşim sağlanmaktadır. Profillerdeki eloksal kalınlığı 18-22 mikron aralığında yapılmaktadır.
LEED ve BREEAM sertifikalı projelerde kullanılabilir özelliktedir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, TS EN 755-1/TS EN 755-9/TS 4922, BM