Yukarı Git

Alüminyum Kasalı İç Mekân Kapısı

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Alüminyum Kapı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Alüminyum Kapı teklifinizi hemen alın!
Mood Dekorasyon İnş. San. ve Tic. A.Ş.
Yenibosna Merkez Mah. Kavak Sok. No:19 İç Kapı No:Z1 Yenibosna, 34197, Bahçelievler, İstanbul , Türkiye
0212-3438600
0212-2462350
Kısa Tanım
Çeşitli model ve özelliklerdeki teleskobik alüminyum kasa seçeneklerimiz ile birlikte cam, doğal ahşap, laminat, deri kaplama ve lake boyalı kanat kombinasyonlarının oluşturduğu dekoratif, dayanıklı, uzun ömürlü, ses geçirmez ve hijyenik olma özelliklerine sahip kapı sistemleridir.
Uygulama Alanları
Sağlık kurumları, iş merkezleri, ofisler, toplantı ve kongre salonları, eğitim kurumları, otel ve dinlenme tesisleri, kültür merkezleri, bankalar, alışveriş ve eğlence merkezleri, konut projeleri
Teknik Özellikler
Tüm kasalar, AL Mg Si 0,5 alaşımdan ekstrüde edilen alüminyum profillerden üretilmektedir. Kasalar teleskobik özellikte olup, 2,5 cm’ye kadar duvar kalınlık farklarını tolere edebilmektedir. Kasa ve pervazlarda taşıyıcı et kalınlığı 2 mm’dir. Her kapıda 3 adet gizli alüminyum menteşe kullanılmaktadır. Kapı kanatları cam, ahşap kaplama, lake, laminat, melamin ve deri kaplama olarak üretilebilmektedir.Duvar birleşimleri ve kanadın kasaya oturduğu bölgelerde darbe ve sesi izole eden airbag fitiller kullanılmaktadır. Tüm kasa ve kanat profillerinin 45º köşe birleşimlerinde özel çektirme aparatları ve paslanmaz köşebentler kullanılarak hatasız bir birleşim sağlanmaktadır.Profillerimizdeki eloksal kalınlığı 18-22 mikron aralığında yapılmaktadır. LEED ve BREEAM sertifikalı projelerde kullanılabilir özelliktedir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, TS EN 755-1/TS EN 755-9/TS 4922, BM