Yukarı Git

Spark

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Uygulama, Montaj
Ahşap Kapı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Ahşap Kapı teklifinizi hemen alın!
Artella
Büyükbakkalköy Mah. Maltepe Cad. No:9, Maltepe, İstanbul , Türkiye
0216-5405900
0216-5405306
Kısa Tanım
Zarif tasarımını ister bütünleyici kaplama hareketleri ister kanat dalgaları ile tamamlayan ve mekanlarınızı ayrıcalıklı kılan Spark serisi, özel çizgileri ile büyülü bir atmosfer sunuyor. Ahşap kaplamaların doğal dokusuna birbirinden farklı şekiller vererek gözlere rakipsiz bir güzellik sunarken CNC tezgahlarında hazırlanan dalgalı yüzey dizaynı ile endüstriyel teknikleri en üst düzeyde yansıtıyor.
Uygulama Alanları
Otel, butik otel, okul, hastane vb. kamuya açık mekânlarda, daire, villa, rezidans ve iş merkezlerinde kullanılır. Alüminyum kasalı, ahşap kaplamalı, laminat kanatlı kapılar hastanelerde; ahşap kasa pervazlı, ahşap kaplamalı kapılar daire, villa, rezidans, iş merkezlerinde; cam kanatlı lucent ve lucent plus kapılar ofis ve işyerlerinde kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Ahşap kaplamalı cilalı mdf panel kasa pervazlı iç mekân oda kapıları
Kalınlığı 43 mm olan kapı kanatları ile camlı ve ahşap kaplamalı kanatlar, cam kanat menteşesi kullanılan tamamı cam kanatlar, alüminyum kasalı laminat ve ahşap kaplamalı kapılar
Giyotinli, 3 yaprak menteşeli, pivot menteşeli, gizli menteşeli, manyetik - normal - oda - WC kilitli, yavaşlatıcılı, varak işlemeli, çıtalı, yüzlerce çeşit camlı iç mekan ahşap kapılar
Kalite Garanti Belgeleri
CLPR ISO 9001:2000 ISO 9001:2008, TSE-HYB - Hizmet Yeterlilik Belgesi, BM-TRADA/CHILTERN Yangın Dayanım Sertifikası