Yukarı Git

Vesta & Vesta Plus Serisi

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Ahşap Kapı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Ahşap Kapı teklifinizi hemen alın!
Artella Ahşap Kapı Sistemleri
Büyükbakkalköy Mah. Maltepe Cad. No:9, 34858, Maltepe, İstanbul , Türkiye
0216-5405900
0216-5405306
Facebook
Instagram
Kısa Tanım
2005' ten beri süregelen bir Artella geleneği…Kaliteli kapıya dair standart donanımı sunan ve üst donanım seviyesindeki ihtiyaçlara aksesuar ve teknik anlamda hiçbir eksik nokta kalmadan cevap verebilen Vesta Serisi Artella kalitesine dair ipuçlarını gözler önüne sermekte. Mekânlarında canlılığı ve ferahlığı arayanların birçok renk ve ahşap kaplama seçeneği ile tasarımına yön verebileceği Vesta Serisi, ahşap kapılarına uyum gösteren camlı kapıları ile sizlere birçok değişik alternatifin kapısını açıyor… Doğal anigre ve venge kaplamaların kontrast oluşturarak verdiği sıradışı görünümün keyfini yaşamak için birçok aksesuar seçeneği de Vesta Plus Serisi ile birlikte!
Uygulama Alanları
Otel, butik otel, okul, hastane vb. kamuya açık mekânlarda, daire, villa, rezidans ve iş merkezlerinde kullanılır. Alüminyum kasalı, ahşap kaplamalı, laminat kanatlı kapılar hastanelerde; ahşap kasa pervazlı, ahşap kaplamalı kapılar daire, villa, rezidans, iş merkezlerinde; cam kanatlı lucent ve lucent plus kapılar ofis ve işyerlerinde kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Ahşap kaplamalı cilalı MDF panel kasa pervazlı iç mekân oda kapıları
Kalınlığı 43 mm olan kapı kanatları ile camlı ve ahşap kaplamalı kanatlar, cam kanat menteşesi kullanılan tamamı cam kanatlar, alüminyum kasalı laminat ve ahşap kaplamalı kapılar
Giyotinli, 3 yaprak menteşeli, pivot menteşeli, gizli menteşeli, manyetik - normal - oda - WC kilitli, yavaşlatıcılı, varak işlemeli, çıtalı, yüzlerce çeşit camlı iç mekan ahşap kapılar
Kalite Garanti Belgeleri
CLPR ISO 9001:2000 ISO 9001:2008, TSE-HYB - Hizmet Yeterlilik Belgesi, BM-TRADA/CHILTERN Yangın Dayanım Sertifikası