Yukarı Git

Halicarnassus

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Ahşap Kapı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Ahşap Kapı teklifinizi hemen alın!
Artella Ahşap Kapı Sistemleri
Büyükbakkalköy Mah. Maltepe Cad. No:9, 34858, Maltepe, İstanbul , Türkiye
0216-5405900
0216-5405306
Facebook
Instagram
Kısa Tanım
Artella serileri içinde en çok tercih edilen serilerden biri olan Halicarnassus serisi, ahşap desenlerinin doğal çizgilerine CNC dokunuşlarıyla can vererek tasarımsal kimliğini kazanıyor.
Uygulama Alanları
Otel, butik otel, okul, hastane vb. kamuya açık mekânlarda, daire, villa, rezidans ve iş merkezlerinde kullanılır. Alüminyum kasalı, ahşap kaplamalı, laminat kanatlı kapılar hastanelerde; ahşap kasa pervazlı, ahşap kaplamalı kapılar daire, villa, rezidans, iş merkezlerinde; cam kanatlı lucent ve lucent plus kapılar ofis ve işyerlerinde kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Ahşap kaplamalı cilalı MDF panel kasa pervazlı iç mekân oda kapıları
Kalınlığı 43 mm olan kapı kanatları ile camlı ve ahşap kaplamalı kanatlar, cam kanat menteşesi kullanılan tamamı cam kanatlar, alüminyum kasalı laminat ve ahşap kaplamalı kapılar
Giyotinli, 3 yaprak menteşeli, pivot menteşeli, gizli menteşeli, manyetik - normal - oda - WC kilitli, yavaşlatıcılı, varak işlemeli, çıtalı, yüzlerce çeşit camlı iç mekan ahşap kapılar
Kalite Garanti Belgeleri
CLPR ISO 9001:2000 ISO 9001:2008, TSE-HYB - Hizmet Yeterlilik Belgesi, BM-TRADA/CHILTERN Yangın Dayanım Sertifikası