Yukarı Git

Yalıtım Camı Ünitesi - Isı ve Güneş Kontrol (Solar Low-E) Kaplamalı

Firma ve Ürün İlişkisi:
Satış Pazarlamacı
Yalıtımlı Camlar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yalıtımlı Camlar teklifinizi hemen alın!
Şişecam Düzcam
İçmeler Mah. D-100 Karayolu Cad. No: 44A, 34947, Tuzla, İstanbul, Türkiye
0212-3505050
0212-3504424
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Yeni nesil yalıtım camı Isıcam® Sistemleri K Serisi, ısı ve güneş kontrol kaplamalı cam ile Şişecam Düzcam'ın Isıcam® Yetkili Üreticileri tarafından üretilen Isıcam® ünitesidir. Sıradan çift cama göre ısı kaybını %50, güneş ısısını %40 azaltarak kışın yakıt yazın da klima masraflarından tasarruf sağlar. Gün ışığını engellemez. Pencere önlerinin kışın soğuk yazın sıcak olmasını önler. Düşük UV geçirgenliği sayesinde eşyaların renklerinin solmasını geciktirir. Sıradan çift cam yerine Isıcam® Sistemleri K Serisi’nin tercih edilmesi durumunda yapılacak ek harcama, yatırım maliyeti ve enerjiden sağlanacak tasarruf ile kullanıcıya 1-2 yılda geri döner. Isıcam® üniteleri, üretim kaynaklı hatalara karşı 10 yıl süreyle Isıcam® Yetkili Üreticisinin garantisindedir.
Uygulama Alanları
Yeni yapılan veya yenilenen konutlar ve güneş kontrol camları ile birlikte ticari binalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Gün ışığı geçirgenlik: %71
Gün ışığı dışa yansıtma: %10
Güneş enerjisi toplam geçirgenlik: %44
Isı geçirgenlik katsayısı: 1,3 Wm²K (4+16+4 mm, kuru hava dolgulu)
Isı geçirgenlik katsayısı: 1,1 Wm²K (4+16+4 mm, argon dolgulu)
Kalite Garanti Belgeleri
Isıcam® Sistemleri K Serisi, TS 3539 EN 1279 Cam-Yapılarda kullanılan-Cam esaslı yalıtım birimleri standardına uygun olarak üretilmektedir.