Yukarı Git

Yalıtım Camı Ünitesi - Isı Kontrol (Low-E) Kaplamalı

Firma ve Ürün İlişkisi:
Satış Pazarlamacı
Yalıtımlı Camlar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yalıtımlı Camlar teklifinizi hemen alın!
Şişecam Düzcam
İçmeler Mah. D-100 Karayolu Cad. No: 44A, 34947, Tuzla, İstanbul, Türkiye
0212-3505050
0212-3504424
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Yeni nesil yalıtım camı Isıcam® Sistemleri S Serisi, ısı kontrol kaplamalı Low-E cam ile Şişecam Düzcam'ın Isıcam® Yetkili Üreticileri tarafından üretilen Isıcam® ünitesidir. Isı kontrol özelliği sayesinde ısı kayıplarını sıradan çift cama göre %50 azaltarak yakıt masraflarından tasarruf sağlar. Güneş ısısından maksimum oranda yararlanırken ışıktan ödün vermez. Pencere önlerinin kışın soğuk olmasını önler. Düşük UV geçirgenliği sayesinde eşyaların renklerinin solmasını geciktirir. Sıradan çift cam yerine Isıcam® Sistemleri S Serisi tercih edilmesi durumunda, yapılacak ek harcama, sağlanacak enerji tasarrufu ile kullanıcıya 1-2 yılda geri döner. Isıcam® üniteleri, üretim kaynaklı hatalara karşı 10 yıl süreyle Isıcam® Yetkili Üreticisinin garantisindedir.
Uygulama Alanları
Yeni yapılan veya yenilenen konutlar ve güneş kontrol camları ile birlikte ticari binalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Gün ışığı geçirgenlik: %79
Gün ışığı dışa yansıtma: %12
Güneş enerjisi toplam geçirgenlik: %56
Isı geçirgenlik katsayısı: 1,3 Wm²K (4+16+4 mm, kuru hava dolgulu)
Isı geçirgenlik katsayısı: 1,1 Wm²K (4+16+4 mm, argon dolgulu )
Kalite Garanti Belgeleri
Isıcam® Sistemleri S Serisi, TS 3539 EN 1279 Cam-Yapılarda kullanılan-Cam esaslı yalıtım birimleri standardına uygun olarak üretilmektedir.