Yukarı Git

Yalıtım Camı Ünitesi – Temperlenebilir Isı Kontrol Kaplamalı Cam

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Yalıtımlı Camlar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yalıtımlı Camlar teklifinizi hemen alın!
Şişecam Düzcam
İçmeler Mah. D-100 Karayolu Cad. No: 44A, 34947, Tuzla, İstanbul, Türkiye
0212-3505050
0212-3504424
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Isı kontrol kaplamalı Şişecam Temperlenebilir Low-E cam kullanılarak üretilen yalıtım camı ünitesi Isıcam S T’dir. Sıradan çift cama göre, ısı kaybını %50 azaltarak kışın ısıtma giderlerinden tasarruf sağlar. Gün ışığını engellemez. Pencere önlerinin kışın soğuk olmasını önler. Cam yüzeyinde oluşan buğulanmaları geciktirir. Cam kırıldığı zaman keskin olmayan küçük parçalara ayrılarak yaralanma riskini ortadan kaldırır. Isıcam üniteleri, üretim kaynaklı hatalara karşı 10 yıl süreyle Isıcam® Yetkili Üreticisinin garantisindedir.
Uygulama Alanları
Yüksek ışık geçirgenliği ve düşük yansıtma özellikleri ile birlikte ısıtma ve emniyet ihtiyacının önemli olduğu rezidans, okul, spor salonu ve kış bahçelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Gün ışığı geçirgenlik: %71
Gün ışığı dışa yansıtma: %19
Güneş enerjisi toplam geçirgenlik: %53

(4#+16+4) mm, kuru hava dolgulu ısı geçirgenlik katsayısı: 1.3 Wm²K
(4#+16+4) mm, argon dolgulu ısı geçirgenlik katsayısı: 1.1 Wm²K

# kaplama yüzeyini gösterir.
Şişecam Temperlenebilir Low-E Cam, Isıcam bünyesinde ve mutlaka kaplamalı yüzey içe (2. yüzey veya 3. yüzey) gelecek şekilde kullanılmalıdır.
Kalite Garanti Belgeleri
Isıcam® S T üniteleri, Şişecam Düzcam tarafından denetlenen akredite Isıcam Yetkili Üreticileri tarafından üretilmekte olup, üretim hataları ile üretimden kaynaklanan ara boşluktaki buğulanmaya ve bozulmaya karşı üretim tarihinden başlamak üzere 10 yıl süre ile garantilidir. TS 3539 EN 1279, TS EN 1096, CE