Yukarı Git

Güneş Kontrollü Sıvı Cam Kaplaması

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı
Hizmetler:
Uygulama
Sıvı Cam Yalıtımı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Sıvı Cam Yalıtımı teklifinizi hemen alın!
KBT Kimya Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Eğitim Mah. Poyraz Sok. Sadıkoğlu Plaza 5 D:15, 34722, Kadıköy, İstanbul, Türkiye
0216-4051613
0216-4051614
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
I Coat Shield, yaşam konforu ve enerji tasarrufu sağlamak için nanoteknolojideki son gelişmelerin sonucu olarak kızılötesi(IR) ve morötesi(UV) ışınlarına karşı kalkan oluşturan bir sıvı cam kaplama sistemidir. IR (kızılötesi) ışınları % 90 oranında keserek yazın 3-10°C , kışın 3-4°C sıcaklık farkı olmasını sağlar. I Coat Shield (Kristalbond), zararlı mor ötesi (UV) ışınlarını da % 99 oranında keser. Mobilyaların, vitrinlerin ve değerli eşyaların hızlı bir şekilde solmasını ve yıpranmasını önler. Meydana gelen sıcaklık farkı klima kullanımında %20'ye varan enerji tasarrufu sağlar. Sıvı cam özelliğine sahip I Coat Shield, eğimli ve geniş cam alanlarda kolaylıkla uygulanır ve pürüzsüz bir yüzey oluşturur.
Uygulama Alanları
Ev, hastane, otel, havaalanı, vitrin, cam tavan, direk güneşe maruz kalan ve sıcaktan rahatsız olan tüm cam alanlar
Teknik Özellikler
I Coat Shield’ın bağlayıcısı cam türevi bir malzemeden yapılmıştır. Bu özellik ICS’nin cam yüzeylerle uyum içinde olmasını, şeffaflık ve dayanıklılık konularında da benzer özelliklere sahip olmasını sağlar.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, ISO 14001