Yukarı Git

Güneş Kontrol Camları

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Güneş Kontrol Camı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Güneş Kontrol Camı teklifinizi hemen alın!
Şişecam Düzcam
İçmeler Mah. D-100 Karayolu Cad. No: 44A, 34947, Tuzla, İstanbul, Türkiye
0212-3505050
0212-3504424
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Şişecam Tentesol, Şişecam Düzcam’ın hat üstü pirolitik (sert) kaplamalı reflektif güneş kontrol camıdır. Güneş kontrol özelliği ile güneş ısısı girişini sınırlayarak soğutma giderlerini azaltır. İç mekânlarda, pencere önlerinde, güneşin parlaklığının denetiminde etkilidir. Reflektif özelliği nedeniyle ışığın kuvvetli olduğu taraftan bakıldığında ayna etkisi yaratır. Gündüz saatlerinde içten dışa, gece ise tam tersine dıştan içe tek yönlü görüntü sağlar.
Uygulama Alanları
Ağırlıklı olarak giydirme cepheli konut dışı yapılar olmak üzere güneş kontrolü ve yansıtıcılık gerektiren bütün yapılarda; pencerelerde, parapetlerde, duvar önlerinde ve çatı ışıklıklarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Kaplamalı yüzey içe (2.yüzey) veya dışa (1.yüzey) gelecek şekilde kullanılabilir. Kaplama dışta ise yansıma; içte ise renk ön plana çıkmaktadır. Kaplama dışa gelecek şekilde kullanıldığında, kirlenme reflektif yüzeylerde daha kolay fark edilecek ve hava kirliliği ile atmosferdeki toz miktarına bağlı olarak daha sık cam temizliği gerekebilecektir. Bu nedenle kaplamanın içe gelecek şekilde kullanılması tavsiye edilir.
Şişecam Tentesol Gümüş, Şişecam Tentesol Yeşil, Şişecam Tentesol Füme, Şişecam Tentesol Bronz ve Şişecam Tentesol Mavi 4, 6 ve/veya 8 mm kalınlıklarda, 3210x2500 mm ve 3210x6000 mm standart ebatlarda üretilmektedir. Ebat toleransları, tüm anma ebatlarında ± 5 mm'dir.
Şişecam Tentesol renkleri; gümüş, yeşil, mavi, füme ve bronzdur.
Kalite Garanti Belgeleri
TS EN 1096, CE