Yukarı Git

Ultra Clear Düzcam

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Düz Camlar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Düz Camlar teklifinizi hemen alın!
Şişecam Düzcam
İçmeler Mah. D-100 Karayolu Cad. No: 44A, 34947, Tuzla, İstanbul, Türkiye
0212-3505050
0212-3504424
Facebook
Twitter
Etiketler: cam, düz cam, vitrin camı
Kısa Tanım
Mimaride ve dekorasyonda şeffaflık arayışı camın iç ve dış mekanda kullanımını artırmakta ve daha şeffaf cam talep edilmektedir. Şişecam Düzcam, bu talebe cevap vermek adına demir oranı standart düzcama göre azaltılmış Şişecam Ultra Clear Düzcam yeni nesil düşük demirli camını sizlere sunmuştur. Şişecam Ultra Clear Düzcam, yüksek ışık geçirgenliği ve şeffaflığı ile cam yokmuş hissi verir.Standart düzcam, arkasındaki özellikle açık renkli objelerin rengini değiştirerek gösterirken, Şişecam Ultra Clear ise farklı kalınlıklarda çok az değişen yüksek ışık geçirgenliği ile arkasındaki objeleri gerçek renk ve parlaklığında gösterir.
Uygulama Alanları
Şişecam Ultra Clear Düzcam, sağladığı yüksek ışık geçirgenliği ve cam yokmuş hissi veren berraklığı ile; mağaza vitrinlerinde, müze sergileme ünitelerinde, bina atriumlarında, merdiven korkuluklarında, cam kapılarda, bölme duvarı olarak, mobilyalarda (masa, sehpa, raf vb.), aynalarda, duş/küvet kabinlerinde, cam asansörlerde eşsiz güzellik ve performans sunar. İstenilen boyutlarda kesilerek kullanılabileceği gibi; kenar işleme, bombeleme, temperleme, kısmi temperleme, laminasyon, kaplama, çift camlama, aynalama gibi ikincil işlemler uygulamak suretiyle de kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Kalınlık (mm): 3 -15
Ebatlar (mm): 3210x2250/3210x2500/3210x6000
Kalite Garanti Belgeleri
Şişecam Ultra Clear Düzcam üretimi TS 10288 EN 572-2 Cam - Yapılarda kullanılan - Temel soda kireç silikat cam mamuller-Bölüm 2: Yüzdürme (float) cam standardına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.ISO 9000 Kalite Yönetim Sistem ve ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemine uygun üretim yapılmaktadır.