Yukarı Git

Renksiz Düzcam

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Düz Camlar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Düz Camlar teklifinizi hemen alın!
Şişecam Düzcam
İçmeler Mah. D-100 Karayolu Cad. No: 44A, 34947, Tuzla, İstanbul, Türkiye
0212-3505050
0212-3504424
Facebook
Twitter
Etiketler: cam, düz cam, vitrin camı
Kısa Tanım
Şişecam Renksiz Düzcam, Şişecam Düzcam’ın float teknolojisiyle ürettiği renksiz düzcamının markasıdır. Ayna, lamine cam, kaplamalı cam, çift cam, temperli cam gibi tüm düzcam türevleri için temel camdır.
Uygulama Alanları
Şişecam Renksiz Düzcam, istenilen boyutlarda kesilerek kullanılabileceği gibi; kenar işleme, bombeleme, temperleme, kısmi temperleme, laminasyon, kaplama, çift camlama, aynalama gibi ikincil işlemler uygulamak suretiyle; emniyet ve güvenlik, ısı kontrolü, güneş kontrolü, ısı ve güneş kontrolü, dekorasyon, gürültü kontrolü işlevleri kazandırılarak inşaat, dekorasyon, otomotiv, beyaz eşya, tarım, enerji gibi pek çok sektörde kullanım alanı bulmaktadır.
Teknik Özellikler
Kalınlık (mm): 2 -12
Kalite Garanti Belgeleri
Şişecam Renksiz Düzcam üretimi TS 10288 EN 572-2 Cam - Yapılarda kullanılan - Temel soda kireç silikat cam mamuller-Bölüm 2: Yüzdürme (float) cam standardına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. ISO 9000 Kalite Yönetim Sistem ve ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemine uygun üretim yapılmaktadır.