Yukarı Git

Endüstriyel Cam

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci
Hizmetler:
Danışmanlık
Diğer Camlar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Diğer Camlar teklifinizi hemen alın!
Pilkington/METCAM
Bağdat Cad. Kula Apt. B-Blok No:56/8 Kızıltoprak, 34726, Kadıköy, İstanbul, Türkiye
0216-3454101
0216-3450134
Facebook
Kısa Tanım
Düşük emisyon özellikli online transparan kaplamalı camdır. Işık geçirgenliğini arttırıp elektrik iletkenliğini optimize ederken, termal ve ısıtılabilir cam performans özellikleri sunar.
Uygulama Alanları
NSG TEC™ 15 düşük emisyon ve net doğal renk görüntüsü ile pasif yoğunlaşma kontrolu ve ısı performansı gereken uygulamalarda idealdir.
NSG TEC™ 7, NSG TEC™ ler arasındaki en düşük direnç değeri gösteren seçenektir. Nispeten az puslu camla kombine edildiği zaman birçok uygulamada kullanılabilir. NSG TEC™ 35, NSG TEC™ 50, NSG TEC™ 70 ve NSGTEC™ 250 ısıtılmış cam uygulamalarında kullanılır. Farklı güç kaynaklarıyla uyumlu bu ürünler, üstün elektro-optik ürünlerle termal kontrolü birleştirir.
NSG TEC™ SB, offline kaplama camlara yüzey olarak kullanılır. Doğal offline kaplama performansını bırakarak, özellikle sıcak havalarda film içine sodyum gidişini önlemek için bir bariyer tabakası sağlar.
Teknik Özellikler
Isı kontrolü, elektrostatik dağılım ve elektro manyetik radyasyonun indirgenmiş geçişi için elektriksel olarak iletkendir.
Doğal renktedir, yansıyan renkleri azaltır.
Kısaltılmış teslim süreleri ve maliyetleri kontrol için uygundur.
Zamanla rengi değişmez
Çizilme ve aşınmaya dayanıklıdır.
Isıya yüksek dirençlidir.
Pirolitik yüzey işlenebilir, kesilebilir, izole edilebilir, lamine edilebilir, ısı ile güçlendirilebilir, temberlenebilir ve bükülebilir.