Yukarı Git

Anti-reflekte Cam/Guardian Clarity™

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık
Diğer Camlar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Diğer Camlar teklifinizi hemen alın!
Guardian SunGuard
Barbaros Mah. Çiğdem Sok. No:1 D:24 Ağaoğlu My Office, 34746, Ataşehir, İstanbul, Türkiye
0216-9690899
Kısa Tanım
Mimari uygulamalar için anti reflekte cam
Guardian Clarity, üstün bir görüntü sağlar.Cam üç özelliği bünyesinde barındırır: işlev, güç ve güzellik. Camın zamansız kalitesi, modern mimarideki teknolojik gelişmelerle de birleşerek farklı rollere bürünür. Ancak cam ne kadar şeffaf olursa olsun, yansıma, parlama ve orijinal renklerin filtrelenmesi yüzünden mükemmel görüntüyü yakalamak zor olabilir. Dikkat dağıtıcı bu unsurlar, net bir görüntü yakalamayı engeller.İster içeriden, ister dışarından bakın... Bu cam daima iyi görünür
Dikkat dağıtan yansımalar nedeniyle etkisini kaybeden vitrinlerden, dikkat dağıtıcı parlaklık nedeniyle tam olarak seçilemeyen görüntüleme platformlarına ya da güneş battığında karanlığa gömülen nefes kesici bir manzaraya sahip restoranlara varana kadar, aşırı yansımanın görüntüyü bozduğu her yerde Guardian Clarity anti reflekte cam, kullanılabilecek en ideal üründür.
Uygulama Alanları
Guardian Clarity anti reflekte cam, aşağıdaki uygulamalar için mükemmel bir çözüm sağlar:
Mağaza vitrinleri
Mimari değer taşıyan bina girişleri
Havaalanları ve kontrol kuleleri
Stadyumlar ve arenalar
Benzin istasyonları
Araba galerileri
Otel lobileri
Restoranlar, kafeler
Bankalar
Etkileyici bir manzaraya sahip tüm konut veya ticari binalar
Teknik Özellikler
Mükemmel optik özellikler: Yansıma rengi yumuşak, belirsiz mavi olan Guardian Clarity, Guardian UltraClear™ ile kombinasyonla en üst düzey şeffaflığa ve şaşırtıcı estetik çekiciliğe ulaşır.
Temperlenme: Güvenlik camı gerektiren uygulamalarda, Guardian sertifikalı bir cam işlemecisi Clarity’i temperleyebilir ya da kısmi temper yapabilir.
Ebat Çeşitliliği: Clarity, standart cam ölçülerine ek olarak, geniş
görüş alanları için gerçek bir üstünlük olan 3210x6000 ölçülerinde de temin edilebilir.
Çift Taraflı: Clarity her türlü uygulama ya da amaç için onu son derece esnek kılan bir biçimde camın tek ya da her iki tarafına uygulanarak kullanılabilir.
Geçici Koruyucu Film: Geçici Koruyucu Film uygun taşımayı ve işlem
sırasında kaplamalı yüzü korumayı sağlama almak için uygulanır.
Başka Ürünler ile Uygulanabilme: Clarity, Guardian UltraClear düşük demirli cam, Guardian LamiGlass® gibi çeşitli türlerinde temin edilebilir ve çeşitli ısı ya da güneş kontrol kaplamalarıyla kombinasyonu yapılabilir.