Yukarı Git

Ekolojik Ayna

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Dekoratif Camlar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Dekoratif Camlar teklifinizi hemen alın!
Şişecam Düzcam
İçmeler Mah. D-100 Karayolu Cad. No: 44A, 34947, Tuzla, İstanbul, Türkiye
0212-3505050
0212-3504424
Facebook
Twitter
Etiketler: ayna, cam, dekoratif cam
Kısa Tanım
Flotal E, Şişecam Düzcam’ın ekolojik aynasıdır. Bakırsız ve kurşunsuz olarak üretilir. Çevre dostudur. Flotal E üretiminde kullanılan üst koruyucu yaş boya %100 kurşunsuzdur. Yaş astar boya ise ağırlıkça <%0,5’den düşük kurşun tuzu içerir. Renksiz, füme, bronz, mavi ve yeşil renk seçenekleri mevcuttur. Flotal E, yansıtıcı özelliği ile mekânı aydınlatan, büyütüp genişleterek zenginleştiren dekoratif bir malzemedir.
Uygulama Alanları
Flotal E, olduğundan geniş ve ferah, daha derin, daha yüksek, daha aydınlık gösterilmek istenen tüm iç mekanlarda kullanılabilir. Banyolarda, yatak odalarında, mutfaklarda, mağazalarda, spor ve sergi salonlarında, çocuk yuvalarında, iç mekanlarda derinlik ve boyut katar.
Teknik Özellikler
Arka yüzeyinde gümüş kaplama uygulanmaktadır.Gümüş kaplama özelliğinden dolayı daha net , daha aydınlık bir görüntü sağlar. Korozyona dirençlidir ve kulanım ömrü uzundur.
Maksimum ebat: 3210 x 2500 mm
Kalınlık: 3-4-5-6 mm
Kalite Garanti Belgeleri
Flotal E, TS EN 1036-1 Cam-Yapılarda kullanılan-Gümüş kaplamalı yüzdürme cam aynalar-iç mekânda kullanım için Bölüm 1’e uygun olarak üretilir. ISO 9001, CE