Yukarı Git

Ayna

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Dekoratif Camlar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Dekoratif Camlar teklifinizi hemen alın!
Şişecam Düzcam
İçmeler Mah. D-100 Karayolu Cad. No: 44A, 34947, Tuzla, İstanbul, Türkiye
0212-3505050
0212-3504424
Facebook
Twitter
Etiketler: ayna, cam, dekoratif cam
Kısa Tanım
Şişecam Düzcam’da üretilen float cam, dünyanın en ileri teknolojisi kullanılarak Flotal®'e dönüştürülür. Float cam, ayna hattında tam otomatik üretim sonucu yıkama, parlatma, gümüş kaplama, bakır kaplama ile iki kat boyama ve kurutma aşamalarından geçerek Flotal® haline gelir. Flotal®, yansıtıcı özelliği ile mekânı aydınlatan, büyütüp genişleterek zenginleştiren dekoratif bir malzemedir. Çağdaş mimariyle bütünleşen Flotal®, kalitesi ile uygulandığı alana estetik, ışık ve ferahlık kazandırır. Yaratıcı bir anlayışla kullanıldığında dar, şekilsiz ve loş mekânlara yepyeni boyutlar katar.
Uygulama Alanları
Flotal®, olduğundan geniş ve ferah, daha derin, daha yüksek, daha aydınlık gösterilmek istenen tüm iç mekanlarda kullanılabilir. Banyolarda, yatak odalarında, mutfaklarda, mağazalarda, spor ve sergi salonlarında, çocuk yuvalarında, iç mekanlarda derinlik ve boyut katar.
Teknik Özellikler
Arka yüzeyinde gümüş kaplama uygulanmaktadır . Gümüş kaplama özelliğinden dolayı daha net , daha aydınlık bir görüntü sağlar.
Korozyona dirençlidir ve kulanım ömrü uzundur.
Maksimum ebat: 3210 x 2500 mm
Kalınlık: 3-4-5-6 mm
Flotal®'in renksiz, füme, bronz, mavi ve yeşil renk seçenekleri mevcuttur.
Kalite Garanti Belgeleri
Flotal®, TS EN 1036-1 Cam-Yapılarda kullanılan-Gümüş kaplamalı yüzdürme cam aynalar-iç mekânda kullanım için Bölüm 1’e uygun olarak üretilir. ISO 9001, CE