Yukarı Git

Güneş ve Isı Kontrol Cam Filmleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Cam Filmleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Cam Filmleri teklifinizi hemen alın!
Film&Foil
Kısıklı Cad. No:95 K:2, Üsküdar, İstanbul, Türkiye
0216-4226618
0216-3181587
Kısa Tanım
Yazın %85’e varan oranlarda güneş enerjisini engelleyerek daha serin ve konforlu iç mekânlara olanak verir, soğutma giderlerinde önemli ölçüde tasarruf sağlar. Kışın içerideki ısının camlardan dışarıya kaçmasını büyük ölçüde engeller. Yüzde 99’luk UV filtresi sayesinde de iç mekânda güneşin kanserojen ultraviyole ışınlarından cilt korunur, döşemelik kumaşların renk atması, ağarması engellenir. Cam/iç mekan büyüklük oranı, cephe, seçili film tipi ve iklim şartlarına göre değişken en fazla üç yıl içinde kendini amorte eder.
Uygulama Alanları
Konut, ofis, okul, spor kompleksi, otel, hastane, restoran, kış bahçesi, cam kubbe, rezidans gibi dış mekana açılan tüm camlar
Teknik Özellikler
Aynalı, yansımasız, vitrinler için ultra şeffaf, farklı performans, renk tonu ve koyuluklarda; iç veya dış uygulamalara uygun farklı tiplerde mevcuttur. Kullanılan cam tipi, kullanım alanı, performans beklentisi, bulunduğu yerin iklimi ve ayrılan bütçe uygulanacak cam filmi tipini belirleyecek faktörlerdir. Tek tarafı kalıcı yapışkanlıdır. Rulo enleri 1,52 m.’dir. Çizilmelere karşı koruyucu katmana sahiptir. İç ve dikey uygulamada en az 10 yıl, dış ve dikey uygulamada 5 yıl performans garantilidir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISGGF, CPS, IWFA, EWFA, SKINCANCER, GREEN CERTIFICATION, NFRC, ISO 14001