Yukarı Git

İç Cephe Boyası/Elegans Extra Yarımat

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
İç Yüzey Boyaları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için İç Yüzey Boyaları teklifinizi hemen alın!
Polisan Boya
İçerenköy Mah. Ali Nihat Tarlan Cad. No:86, 34752, Ataşehir, İstanbul, Türkiye
0216-5785600
0216-5737797
Kısa Tanım
Antibakteriyel, akrilik kopolimer reçine esaslı, silikon katkılı, yarımat dekoratif son kat iç cephe boyasıdır. Gerçek silinme özelliğine sahip, mantar ve küf önleyici, extra örtücülük veren, sararmayan, toz ve kir tutmayan, kokusuz ve esnek yapıda, ipeksi mat dokudadır. Bünyesindeki silikon ve özel reçinesinin su itme ve buhar geçirgenliğini arttırıcı özelliği, boyanın silinebilirliğini arttırdığı gibi, özellikle rutubetli ortamlarda kabarmasını ve dökülmesini önler. Boyanın elastik özelliği kılcal çatlaklı yüzeylere macun kullanmadan sürülebilmesini sağlamaktadır. Uygulandığı yüzeyde mantar ve küf oluşumunu önleyen yapıdadır. Düşük VOC özelliğinden dolayı çevre dostudur.
Uygulama Alanları
İnşaat grubu, iç cephe, özel hijyen gerektiren tüm mekanlarda önerilir.
Teknik Özellikler
%20'ye varan extra m² sağlar.
Bakteri oluşumunu engeller.
Maximum silinebilir.
Küf ve mantar oluşumunu engeller.
Esnektir, çatlama yapmaz.
Çevre ve insan sağlığına dost.
İçeriğindeki silikon ile suyu iter.
Kalite Garanti Belgeleri
TS 5808, TS EN ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemleri, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemleri, EPD