Yukarı Git

Ses Yalıtım Boyası/Isonem Anti-Sound Paint

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Dış Yüzey Boyaları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Dış Yüzey Boyaları teklifinizi hemen alın!
ISONEM Yapı Kimyasalları
İTOB OSB 10001 Sok. No:20 Tekeli, Menderes, İzmir, Türkiye
0232-7990495
0232-4370133
Facebook
Twitter
Instagram
Kısa Tanım
Ses engellemeye ve azaltmaya yarayan akustik boya Isonem Anti Sound Paint, sesi en iyi şekilde absorbe edecek ve yalıtacak şekilde tasarlanmıştır. TS 140-4 Standardına göre yapılan ölçüm ve analiz sonuçlarında; uygulanan boya dB cinsinden 1/3 oktave frekans bandında ses iletkenlik kaybı 1 mm, kalınlık için 1000 Hz’e göre 2,51 dB. 2 mm kalınlıkta uygulandığında 1000 Hz’e göre 4.85 dB kadar sesi azalttığı ve absorbe ettiği Türkak onaylı akridite laboratuarları tarafından belgelenmiştir. Su bazlıdır. İstenilen renklerde üretilebilir. Ses yalıtımın yanında geç tutuşurluk ve alev almazlık özelliği sayesinde yanmaya karşı dirençlidir. Ses yalıtımı problemi olan ve azaltmaya yönelik her mekanlarda kullanıma elverişlidir.
Uygulama Alanları
Apartmanlarda
Motor ve makine dairelerinde
Disko ve eğlence mekanlarında
Sinema ve tiyatro salonlarında
Hastane ve otellerde
Okullarda, kreşlerde
Araç ve yatlarda
Askeri tesislerde, atış poligonlarında
Ses yalıtımı ve gürültü istenmeyen tüm mekanlarda iç ve dış cephe ses yalıtım boyası olarak kullanılır.
Kalite Garanti Belgeleri
Isonem Anti Sound Test Raporu Sonucu, Isonem Sound Paint 12-186-Akustik Test Raporu-2.Numune, CE, ISO, TSE, Renk Kartelası (Çözünürlük ve Işık Farklılıklarından Dolayı Renk Tonları Değişiklik Gösterebilir)