Yukarı Git

Modüler Bölme Duvar Sistemleri

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Bayi, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Metal Bölme fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Metal Bölme teklifinizi hemen alın!
Abay Yapı Sistemleri Müh. Ltd. Şti.
Uzunçayır Cad. Konak İş Merk. No:30/36 A Blok Hasanpaşa, 34722, Kadıköy, İstanbul, Türkiye
0216-4283820
0216-4283822
Kısa Tanım
Estetik alüminyum bitiş profilleri ile galvaniz çelik taşıyıcı konstrüksiyon profiller sistemin ana öğelerini oluşturmaktadır. Yüzeylerde ise melamin, ahşap ya da fiber kumaş kullanılmakta, camlı bölümler çift cam arası jaluzili ve prefabrike ön üretimli monoblok camlı modüllerden oluşmaktadır. Melamin, ahşap, laminat ve kumaş kaplama gibi dolu modül ve opak, düz, lamine gibi camlı modül alternatifleriyle estetik, hızlı ve ekonomik ve hafif çözümler sunmaktadır.
Uygulama Alanları
Ofis, hastane, okul, mağaza, showroom vb.
Teknik Özellikler
Modüller; alüminyum çerçevesi hazır, çift cam arasında jaluzileri monte edilmiş halde kullanıma hazır olarak şantiyeye sevk edilir. Sistemin elemanları, fabrika ön üretimli olduğu için son derece hızlı ve temiz bir biçimde montaja olanak sağlar.1,8 mm alüminyum profilleri ve kablo geçişine olanak sağlayan profil tasarımlarıyla, her türlü tesisat geçişine olanak sağlar. Binalara yük getirmez. Sistem içinde kullanılan taşyünü yalıtımı ve özel tasarım profil seçenekleriyle mekânlar arası ses, ısı ve yangın yalıtımı sağlar.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, TUV