Yukarı Git

Katlanır Bölme Duvar Sistemleri/Attaca

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Katlanır Hareketli Bölme Duvar Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Katlanır Hareketli Bölme Duvar Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Epart Ofis Sistemleri
Nispetiye Mah. Aytar Cad. Metro İş Merkezi No:10 D:8 1.Levent, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye
0212-3252177
0212-3252178
Kısa Tanım
Mekanları çeşitli alanlara bölmeye yaran katlanarak toplanabilen duvar sistemine hareketli bölme duvar denilmektedir. Kapatıldığında tamamen sabit bir duvar görüntüsü oluşturmakla birlikte kolaylıkla hareket ettirilerek açılabilir ve çeşitli şekillerde park alanları oluşturularak toplanabilir. Hareketli bölme duvar sistemi sayesinde aynı mekan içerisinde birden fazla alan oluşturabilirsiniz. EPART ATTACA duvar panelleri yıllar süren tecrübe ve üretim inovasyonlarının sonucunda ortaya çıkmıştır. Bütün detaylar kolay, uzun süreli kullanım ve kalite üzerine oluşturulmuştur. Hem de makas mekanizmasına yönelik 10 yıllık garantisiyle birlikte (sadece bize özgü!).
Uygulama Alanları
Oteller, seminer salonları, fuar alanları, ofisler, balo salonları, düğün salonları, iş merkezleri, üniversiteler, toplantı odaları, evler vb.
Teknik Özellikler
Ses izolasyonu 37-57 dB - sertifikalı
15 metreye kadar uygulama imkanı
Gelişmiş akustik özellikler
Panel modellerinde geniş yüzey kaplama seçenekleri (melamin, laminat, doğal kaplama, kumaş, ayna, deri, white board, antibakteriyel vb.)
Yüksek kalitede ray ve parça sistemi 10 yıl mekanizma garantisi
Hızlı üretim ve montaj